Прокат: Колонізатори: Мореплавці / Catan: Seafarers

Осталась 1 штука
Стоимость залога: 1 200 грн.
Стоимость аренды в день: 85 грн. × дней
Плюшки:
  • Каждый 2-й день проката - скидка 50%
  • Каждый 3-й день проката в подарок
  • При взятии 2-х и более игр, прокат каждой второй игры за полцены

- Нові береги
Останні події відбулися на острові Катан, нові острови було знайдено недалеко від острова, а що найоголовніше, там знайшли золото. Очі загорілися і всі пішли в плавання до 4-ох островів. Перемогу отримає той, хто набере 13 переможних балів.

- Чотири острови
Острови, їх відкрили недалеко від Катану. Вони повні корисних копалин: руди, лісу, глини. Кожен з гравців колонізує острів і в їх задачі також входить колонізація інших островів, островів їх суперників. Гра ведеться до 12 переможних балів.

- Туманний острів
Десь далеко від острова Катан є Туманний Острів. Про нього ходять лише чутки. І ось катанці споряджують кораблі до нього. Гекси Туманного Острова викладаються лише по мірі плавання і наближення до них. Ця земля незвідана і манить до себе. Гра ведеться до 11 переможних балів.

- Через пустелю
Перші поселення на островах основвані. Попереду пустеля, а за нею, на півночі, лежать землі, багаті золотом. Навкруги також розкидані острови, на них також є зпоклади золота. І як же бути катанцям: піти через пустелю на північ чи крізь бурхливе море до островів? Гра ведеться до 12 переможних балів.

- Забуте плем'я
Туземців було виявлено недалеко від острова, який колонізували катанці. Дивно, але туземці розмовляють на схожій мові. Виявляється, що декілька століть тому корабель відбився від загального флоту і розбився поблизу цих островів. Шойно знайдені вов. Только что найденные одноплемінники раді до сліз ;-) Гра ведеться до 13 переможних балів.

- Багатство Катану
Кораблі Катану пливуть вперед і на горизонті нові острови. Там живуть справжні майстри своєї справи. Вони шиють вбрання і виготовляють такі матеріали і предмети, що катанці просто в захваті і в ту ж мить починається жвава торгівля. Гра йде до 14 переможних балів.

- Острів піратів
Погані новини приходять на острів Катан: їхні кораблі грабують, кораблі, що везуть добро для Катану піддаються зухвалим набігам піратів. Вони осіли на острові і вибити їх звідти буде важко, та можливість є. І жителі острова Ката вирішують спорядити бойовий флот. Гравці повинні захопити піратську фортецю свого кольору і при цьому повинні мати 10 переможних балів.

- Чудеса Катану
Катан – він розвивається і процвітає. Катанці вирішують почати будівництво чудес світу. Для початку Велику Стіну, потім собор чи навпаки. Вони ще не вирішили. Вирішувати Вам. Гра буде йти до закінчення будівництва одного з чудес світу чи до 10 переможних балів.

- Новий світ
В цьому сценарії Вам даються в руки право створювати самим ігрове поле. Автор також дає рекомендації по розміщенню ігрового поля і номерів жетону.

Ось і все ;-)! Чуєте шум вітру в вітрилах? Корабель чекає свого капітана, піднімайтесь на борт!

Комплектація настільной гри Колонізатори - Мореплавці:
- 6 морських рамок для обмеження поля
- 19 морських гексів
- 11 гексів суші
- 10 жетонів гавані
- 10 фішок з числами
- 57 фішок Катану
- 60 кораблів (по 15 кожного кольору)
- 1 фігурка піратів
- правила гри

Язык русский
Возраст 8
Кол-во игроков 3 — 4
Время игры 60 — 90 мин
Издатель Hobby World

Категории: Прокат настольных игр

Прокат: Колонізатори: Мореплавці / Catan: Seafarers отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!