Прокат: Хижа планета

Осталась 1 штука
Стоимость залога: 600 грн.
Стоимость аренды в день: 40 грн. × дней
Плюшки:
  • Каждый 2-й день проката - скидка 50%
  • Каждый 3-й день проката в подарок
  • При взятии 2-х и более игр, прокат каждой второй игры за полцены

Хижа планета (Not Alone) – напівкооперативна карткова настільна гра, в якій один з гравців бере на себе роль Істоти, що намагається «асимілювати» чужорідні організми - космонавтів (інших гравців).
Хижа планета (Not Alone) - це гра в хованки, де гравцям за астронавтів доведеться досліджувати куточки Артемії і ховатися на різних її локаціях, щоб протягнути час до прильоту рятівного корабля.
Локацій планети Артемія в грі десять, відображаються вони картами, кожна зі своїм цифровим значенням і бонусами. Саме на них і доведеться ховатися астронавтам. За допомогою карт гравці впотай від Істоти ховаються на локаціях. Якщо в свій хід учасник мешканець планети не виявляє їх місцезнаходження, то астронавти можуть скористатися бонусами локацій. Спіймані ж космонавти втрачають волю - лічильник асиміляції просувається на одиницю за кожного знайденого, наближаючи кінець партії на користь Істоти.

Хижа планета (Not Alone) - це справжнісінький атмосферний трилер на вашому столі. Якщо ви шанувальник подібних творів - то точно оціните всю критичність ситуації, в якій знаходяться гравці за астронавтів. Ніхто з них не знає, де ховатися, з якого боку наблизиться Істота, куди бігти в першу чергу. Адже він - господар Артемії, йому доступні всі переговори астронавтів, він логічно зважує, куди найвигідніше переміститися. Він нікуди не поспішає і готовий вистежувати свої жертви, щоб потім за один хід зачинити пастку і перетворити чужинців на частину екосистеми планети.
Настільна гра Хижа планета (Not Alone) дозволить гравцям стати героями науково-фантастичного фільму жахів і випробувати весь спектр емоцій. При цьому гра дійсно розумна і, щоб виграти в ній, доведеться кожного разу планувати свій хід.
Комплектація настільної гри «Хижа планета (Not Alone)»:
- ігрове поле
- 55 карт локацій
- 20 карт полювання
- 15 карт виживання
- 18 фішок волі
- фішка асиміляції
- фішка порятунку
- фішка передавача
- 3 жетона полювання

Тип для компании, карточная игра, детектив
Язык Украинский
Возраст 7
Кол-во игроков 2 — 7
Время игры 30 — 45 мин
Издатель iGames

Категории: Прокат настольных игр

Прокат: Хижа планета отзывы

Оставьте отзыв об этом товаре первым!